Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
15.03.2020 15:00 1 AMT. PLAY OFF TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ÇAYIRALAN ESNAF SPOR (2 - 5) ADEM NAZLI ENES ŞAHİN VEYİS SAY - İLKER DEMİR
15.03.2020 13:00 2. Amt. ÇANDIR SPOR - SARAYKENT SPOR (7 - 0) KERİM TOPRAKSEVEN YUNUS EMRE GÜZAR BEYZA CENGİZ - TOLGA HANAYOĞLU
15.03.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU BÜŞRA ÇİÇEK MERCAN EROL - -
14.03.2020 15:00 2. Amt. YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - SIRÇALI BELEDİYE SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ ABDULKADİR ÖZKAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - -
14.03.2020 13:00 2. Amt. BİŞEK SPOR - YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR (1 - 0) DURSUN ZEYREK UMURKAN BUĞRA YÜCEL AMİNENUR YILDIRIM - İBRAHİM AKDOĞAN
14.03.2020 11:00 2. Amt. S.H.Ç.E.KURUMU SPOR - KALE GENÇLİK VE SPOR (0 - 1) RECEP ŞARMAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU İREM ÜN - İBRAHİM AKDOĞAN
08.03.2020 14:00 U-16 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA MUSA KURĞA ALİ BOZKUŞ - -
08.03.2020 13:00 U-14 AKDAĞMADENİ SPOR - ÇANDIR SPOR ZEKERİYA BOLAT ŞADİYE ÖZ ÖZNUR GÖKKAYA - -
08.03.2020 13:00 2. Amt. SIRÇALI BELEDİYE SPOR - KALE GENÇLİK VE SPOR (3 - 1) OSMAN SUSAMIŞ MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU VEYİS SAY - İBRAHİM AKDOĞAN
08.03.2020 13:00 2. Amt. SARAYKENT SPOR - BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR KERİM TOPRAKSEVEN BURAK BATANAY ALİ KEMAL SAĞIR - SELAMİ METE
08.03.2020 12:00 2. Amt. YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - S.H.Ç.E.KURUMU SPOR (1 - 0) ADEM NAZLI ERCAN BOLAT UMURKAN BUĞRA YÜCEL - SERHAT ALPER
07.03.2020 14:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR (3 - 2) ŞAKİR AÇIKGÖZ ZEKERİYA BOLAT İBRAHİM ÇOBAN - AHMET ÖZBUNAR
07.03.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF AKDAĞMADENİ SPOR - ÇAYIRALAN ESNAF SPOR (1 - 8) RECEP ŞARMAN ENES ŞAHİN ARİF BURAK CEYLAN - İLKER DEMİR
07.03.2020 13:00 2. Amt. YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR - ÇANDIR SPOR (1 - 3) BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN ABDULKADİR ÖZKAN FEVZİ KARAKÖSEOĞLU - SERHAT ALPER
07.03.2020 13:00 U-14 SORGUN BELEDİYE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ALİ BOZKUŞ GAMZE PINAR ÖZPOLAT - -
07.03.2020 11:00 1 AMT. PLAY OFF TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ - YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR (8 - 1) SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN SİNAN TALAY - AHMET ÖZBUNAR
04.03.2020 14:00 U-14 ÇANDIR SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ALİ BOZKUŞ İLYAS DZHUMANYAZOV - -
04.03.2020 12:00 U-14 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ARİF BURAK CEYLAN ÇAĞRI ÜNAL - -
01.03.2020 14:00 2. Amt. S.H.Ç.E.KURUMU SPOR - SIRÇALI BELEDİYE SPOR AHMET SONER ERDOĞAN UMURKAN BUĞRA YÜCEL BEYZA CENGİZ - SEDAT KARADEMİR
01.03.2020 13:30 2. Amt. ÇANDIR SPOR - BİŞEK SPOR (1 - 3) RECEP ŞARMAN MEHMET ELARSLAN ŞADİYE ÖZ - SELAMİ METE
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi