Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
01.03.2020 13:00 2.AMATÖR KÜME BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR - YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR (1 - 1) MUHAMMED BUĞRA KARACA SİNAN TALAY AMİNENUR YILDIRIM - TOLGA HANAYOĞLU
01.03.2020 13:00 U-16 SORGUN BELEDİYE SPOR - SORGUN GENÇLİK VE SPOR NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU BÜŞRA ÇİÇEK MERVENUR KÖR - -
01.03.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (1 - 4) OSMAN SUSAMIŞ MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU ENES ŞAHİN - İLKER DEMİR
01.03.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF ÇAYIRALAN ESNAF SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR (6 - 1) SÜLEYMAN ERKILIÇ ABDULKADİR ÖZKAN ALİ BOL - SERHAT ALPER
01.03.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF AKDAĞMADENİ SPOR - TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ KERİM TOPRAKSEVEN BURAK BATANAY VEYİS SAY - İBRAHİM AKDOĞAN
01.03.2020 12:00 2.AMATÖR KÜME KALE GENÇLİK VE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR DURSUN ZEYREK MUSTAFA ZAFER YÜCESOY ÖZNUR GÖKKAYA - SEDAT KARADEMİR
29.02.2020 13:00 U-14 SARIKAYA BELEDİYE SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA TUĞBA ÇETİN ARİF BURAK CEYLAN - -
29.02.2020 13:00 U-14 ÇANDIR SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN FEVZİ KARAKÖSEOĞLU ÇAĞRI ÜNAL - -
27.02.2020 15:00 U-14 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR ZEKERİYA BOLAT ŞADİYE ÖZ ÖZNUR GÖKKAYA - -
23.02.2020 14:00 2.AMATÖR KÜME BİŞEK SPOR - BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR (1 - 2) BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN VEYİS SAY LEYLA ERTEKİN - AHMET ÖZBUNAR
23.02.2020 13:00 2.AMATÖR KÜME YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR - SARAYKENT SPOR (3 - 3) ADEM NAZLI UMURKAN BUĞRA YÜCEL MEHMET ERDEMCİ - İBRAHİM AKDOĞAN
22.02.2020 14:00 U-16 SORGUN GENÇLİK VE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR KERİM TOPRAKSEVEN MUHAMMED BUĞRA KARACA SİNAN TALAY - -
22.02.2020 14:00 1 AMT. PLAY OFF TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (0 - 1) ŞAKİR AÇIKGÖZ ZEKERİYA BOLAT MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - İLKER DEMİR
22.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR (2 - 0) SÜLEYMAN ERKILIÇ ABDULKADİR ÖZKAN ENES ŞAHİN - SERHAT ALPER
22.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR - ÇAYIRALAN ESNAF SPOR RECEP ŞARMAN AHMET SONER ERDOĞAN AMİNENUR YILDIRIM - SELAMİ METE
22.02.2020 12:30 U-14 SORGUN BELEDİYE SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ÖZNUR GÖKKAYA ŞADİYE ÖZ - -
22.02.2020 12:00 U-14 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - ÇANDIR SPOR NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU MUSTAFA ZAFER YÜCESOY FEVZİ KARAKÖSEOĞLU - -
22.02.2020 10:30 U-16 SORGUN BELEDİYE SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ARİF BURAK CEYLAN MUSTAFA ZAFER YÜCESOY - -
16.02.2020 14:00 1 AMT. PLAY OFF TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR (4 - 0) RECEP ŞARMAN AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - SEDAT KARADEMİR
16.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR (2 - 2) KERİM TOPRAKSEVEN ABDULKADİR ÖZKAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - İLKER DEMİR
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi