Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
16.02.2020 13:00 U-16 SORGUN BELEDİYE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN AMİNENUR YILDIRIM MUSTAFA ZAFER YÜCESOY - -
16.02.2020 13:00 U-16 SARIKAYA BELEDİYE SPOR - SORGUN GENÇLİK VE SPOR BURAK BATANAY ÇAĞRI ÜNAL GAMZE PINAR ÖZPOLAT - -
16.02.2020 11:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - ÇAYIRALAN ESNAF SPOR (0 - 0) ADEM NAZLI AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - SERHAT ALPER
09.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF AKDAĞMADENİ SPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (1 - 1) DURSUN ZEYREK AHMET SONER ERDOĞAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - İBRAHİM AKDOĞAN
09.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF ÇAYIRALAN ESNAF SPOR - TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ (3 - 0) ŞAKİR AÇIKGÖZ ZEKERİYA BOLAT MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - SERHAT ALPER
09.02.2020 13:00 1 AMT. PLAY OFF BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR - YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR (4 - 2) ADEM NAZLI ABDULKADİR ÖZKAN VEYİS SAY - İLKER DEMİR
30.01.2020 13:00 U-14 ÇANDIR SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR ZEKERİYA BOLAT FEVZİ KARAKÖSEOĞLU TUĞBA ÇETİN - -
26.01.2020 11:00 Master YOZGAT SPOR MASTERLER - KIRŞEHİR AŞIKPAŞA MASTERLER KERİM TOPRAKSEVEN MUSTAFA ZAFER YÜCESOY ALİ BOZKUŞ - -
25.01.2020 13:00 U-14 SORGUN BELEDİYE SPOR - ÇANDIR SPOR VEYİS SAY MUSTAFA ZAFER YÜCESOY ŞADİYE ÖZ - -
25.01.2020 13:00 U-14 AKDAĞMADENİ SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR AHMET SONER ERDOĞAN ARİF BURAK CEYLAN ÖZNUR GÖKKAYA - -
18.01.2020 13:00 U-14 ÇANDIR SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR BURAK BATANAY ÇAĞRI ÜNAL KAANCAN DOĞDU - -
18.01.2020 13:00 U-14 SARIKAYA BELEDİYE SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ALİ BOZKUŞ ARİF BURAK CEYLAN - -
16.01.2020 11:30 U-14 AKDAĞMADENİ SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA MUSTAFA ZAFER YÜCESOY FEVZİ KARAKÖSEOĞLU - -
12.01.2020 13:00 1.AMATÖR KÜME ŞEFAATLİ SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR (0 - 6) RECEP ŞARMAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU ENES ŞAHİN - SELAMİ METE
12.01.2020 13:00 1.AMATÖR KÜME SORGUN GENÇLİK VE SPOR - TUZKAYA FUTBOL KULÜBÜ KERİM TOPRAKSEVEN MUHAMMED BUĞRA KARACA BEYZA CENGİZ - İBRAHİM AKDOĞAN
12.01.2020 13:00 1.AMATÖR KÜME YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - YERKÖY SPOR ADEM NAZLI MEHMET ELARSLAN ALİ BOZKUŞ - İLKER DEMİR
12.01.2020 11:30 U-14 SORGUN BELEDİYE SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR KERİM TOPRAKSEVEN MUHAMMED BUĞRA KARACA BEYZA CENGİZ - -
11.01.2020 14:00 U-14 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU ERCAN BOLAT MUSTAFA ZAFER YÜCESOY - -
11.01.2020 13:00 1.AMATÖR KÜME AKDAĞMADENİ SPOR - ÇİĞDEMLİ SPOR (2 - 1) DURSUN ZEYREK AHMET SONER ERDOĞAN İBRAHİM ÇOBAN - SERHAT ALPER
11.01.2020 13:00 1.AMATÖR KÜME YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR - ÇAYIRALAN ESNAF SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ MUTLU DEMİR SEZGİN ERCİYAS - -
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi