Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
05.03.2022 16:00 U-18 SORGUN GENÇLİK VE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR (0 - 6) ARKIN ATASOY OKAN KALMAK EREN EFE DUYAR - SEFA SAKALLI
05.03.2022 13:00 U-18 BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR - SORGUN BELEDİYESPOR AHMET KÖSE MUSTAFA OSMAN KIRMIZIATEŞ HASAN KARAKEÇİLİ - -
05.03.2022 13:00 1 AMT. PLAY OFF S.H.Ç.E.K. SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR RECEP ŞARMAN ZEKERİYA BOLAT MEHMET ERDEMCİ - SERHAT ALPER
05.03.2022 13:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - KALE GENÇLİK VE SPOR (6 - 1) ADEM NAZLI MUHAMMED BUĞRA KARACA YUSUF ALANLI - EYÜP TAŞKAN
05.03.2022 11:00 U-14 YURDUM GENÇLİK VE SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR ÖMER AY - - - -
02.03.2022 14:00 1 AMT. PLAY OFF S.H.Ç.E.K. SPOR - YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR ADEM NAZLI ZEKERİYA BOLAT SONER AYDOĞAN - -
02.03.2022 13:00 1 AMT. PLAY OFF SARIKAYA BELEDİYE SPOR - YOZGAT ÇAMLIK SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ BİLAL YAŞAR ARKIN ATASOY - İBRAHİM AKDOĞAN
02.03.2022 12:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - BİŞEK SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA AMİNENUR YILDIRIM BEYZA CENGİZ - -
02.03.2022 11:00 1 AMT. PLAY OFF AYDINCIK GENÇLİK SPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR BURAK BATANAY YUSUF ALANLI EDANUR FİDAN - -
27.02.2022 13:00 U-18 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR (6 - 0) AHMET KÖSE ÖMER AY MUSTAFA AKSOY - EYÜP TAŞKAN
27.02.2022 13:00 U-14 BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR YUSUF ALANLI - - - -
26.02.2022 16:00 U-14 YURDUM GENÇLİK VE SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR YUSUF ALANLI - - - -
26.02.2022 14:00 1 AMT. PLAY OFF BİŞEK SPOR - YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ MERVENUR KÖR ARKIN ATASOY - SEFA SAKALLI
26.02.2022 13:00 U-18 SORGUN BELEDİYESPOR - BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR (14 - 2) SONER AYDOĞAN OKAN KALMAK ÇAĞATAY MERAL - İLKER DEMİR
26.02.2022 13:00 1 AMT. PLAY OFF YERKÖY KÖSELİ BAĞLARBAŞI SPOR - S.H.Ç.E.K. SPOR (3 - 1) ADEM NAZLI ZEKERİYA BOLAT UMURKAN BUĞRA YÜCEL - SERHAT ALPER
26.02.2022 12:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - AYDINCIK GENÇLİK SPOR KERİM TOPRAKSEVEN EREN EFE DUYAR EDANUR FİDAN - SELAMİ METE
26.02.2022 12:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT ÇAMLIK SPOR - SARIKAYA BELEDİYE SPOR (1 - 2) MUTLU DEMİR MEHMET ERDEMCİ YUSUF ALANLI - İBRAHİM AKDOĞAN
23.02.2022 13:00 U-14 BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR - BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR YUSUF ALANLI - - - -
23.02.2022 13:00 U-14 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - SORGUN BELEDİYESPOR UMURKAN BUĞRA YÜCEL - - - -
22.02.2022 13:00 U-18 SORGUN GENÇLİK VE SPOR - BOĞAZLIYAN ŞEKER SPOR AHMET KÖSE MUSTAFA AKSOY EDANUR FİDAN - -
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi