Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
19.05.2019 16:00 2.AMATÖR KÜME S.H.Ç.E.KURUMU SPOR - SARAY SPOR CELİL DEMİRCAN MUHAMMED BUĞRA KARACA ALPEREN KURT - SELAMİ METE
19.05.2019 15:00 2.AMATÖR KÜME SARAYKENT SPOR - ÇANDIR SPOR YUNUS EMRE GÜZAR SEZGİN ERCİYAS İBRAHİM ÇOBAN - SERHAT ALPER
19.05.2019 14:00 2.AMATÖR KÜME BİŞEK SPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (0 - 6) RECEP ŞARMAN NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU SİNAN TALAY - SERDAR BİÇER
18.05.2019 15:00 U-16 SORGUN GENÇLİK VE SPOR - YEMENOĞLU YOZGAT SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - -
12.05.2019 16:00 2.AMATÖR KÜME YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - SARAY SPOR (4 - 0) ADEM NAZLI DURSUN ZEYREK MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERDAR BİÇER
12.05.2019 14:00 2.AMATÖR KÜME BİŞEK SPOR - SARAYKENT SPOR KERİM TOPRAKSEVEN ABDULKADİR ÖZKAN NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU - SELAMİ METE
11.05.2019 15:00 2.AMATÖR KÜME ÇANDIR SPOR - S.H.Ç.E.KURUMU SPOR (3 - 3) RECEP ŞARMAN AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
05.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR (3 - 0) ADEM NAZLI SEZGİN ERCİYAS BİROL ÖZKAN - YASİN ARPAÇ
04.05.2019 16:00 2.AMATÖR KÜME S.H.Ç.E.KURUMU SPOR - BİŞEK SPOR (6 - 2) BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN ALPEREN KURT SİNAN TALAY - SERDAR BİÇER
04.05.2019 15:00 U-16 YERKÖY SPOR - SORGUN GENÇLİK VE SPOR RECEP ŞARMAN BÜŞRA ÇİÇEK UMURKAN BUĞRA YÜCEL - -
04.05.2019 14:00 2.AMATÖR KÜME SARAY SPOR - ÇANDIR SPOR (5 - 0) MUHAMMED BUĞRA KARACA ABDULKADİR ÖZKAN MEHMET SALİH METİN - SERDAR BİÇER
04.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR - ERBAA GÜREŞ İHTİSAS SPOR (5 - 1) SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
03.05.2019 14:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI ERBAA GÜREŞ İHTİSAS SPOR - KIRŞEHİR MUCUR SPOR (7 - 1) KERİM TOPRAKSEVEN ABDULKADİR ÖZKAN ALPEREN KURT - SERHAT ALPER
02.05.2019 15:00 U-16 SORGUN GENÇLİK VE SPOR - Y.YOZGATSPOR 1959 NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU İBRAHİM YILDIZ SEZGİN ERCİYAS - -
02.05.2019 14:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR - YENİ AMASYA SPOR (4 - 1) ŞAKİR AÇIKGÖZ RECEP ŞARMAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERHAT ALPER
02.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI KIRŞEHİR MUCUR SPOR - YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR (1 - 8) CELİL DEMİRCAN AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
01.05.2019 16:00 2.AMATÖR KÜME S.H.Ç.E.KURUMU SPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (2 - 2) SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - SERHAT ALPER
01.05.2019 14:00 2.AMATÖR KÜME SARAYKENT SPOR - SARAY SPOR (1 - 3) KERİM TOPRAKSEVEN RECEP ŞARMAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERDAR BİÇER
01.05.2019 14:00 2.AMATÖR KÜME BİŞEK SPOR - ÇANDIR SPOR UĞUR YILDIZ BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN SİNAN TALAY - SELAMİ METE
01.05.2019 12:00 U-16 Y.YOZGATSPOR 1959 - YERKÖY SPOR LEYLA ERTEKİN YUNUS EMRE GÜZAR BEYZA CENGİZ - -
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi